Turkey usa Netherlands Azerbaijan Russia United Arab Emirates
Estetik CerrahiEstetik Cerrahi RandevuWHATSAPP ile Hemen İletişim

Nasıl Çalışır?

MABEL6 RF teknolojisi sadece yüzeyel dokularda değil, en önemlisi cildin daha derinindeki yağ dokularında yapısal ve görsel değişiklik sağlar. Metabolizmayı artırarak yağ hücrelerinden sıvı yağ salgılatır, böylece inatçı, sert lokalize yağ ve selüliti dağıtır. Paralelinde, ısınan yağ hücreleri kollajeni ısıtmaya devam eder. Kollajen ısınıp uyarılarak hemen o anda bir kontraksiyon oluşturur, bu da daha sonra derin cilt katmanlarının yeniden şekillenmesiyle devam eden yeni kollajen oluşumunu destekleyerek, daha düz ve sıkı bir ciltle sonuçlanır. Bu devrimsel tedavi, MABEL6 RF enerjisini derin ve yüzeysel cilt tabakalarına eş zamanlı bir anda gönderir ve sadece semptomlara değil problemin köküne iner.


Yüz Konturu & Cilt Sıkılaştırma

MABEL6 tedavileri, özellikle Uni-Polar RF ve Bi-Polar RF enerjilerini birleştirerek tek bir aplikatör ile cildin eşzamanlı olarak hem derin hem de yüzeyel ısıtılmasını sağlarken cilt yüzeyinin zarar görmesini de engeller. Artık, cildi pürüzsüzleştirmek, sıkılaştırmak ve kollajenini rejenere etmek; iğnesiz ,ameliyatsız ve beklemeksizin her zamankinden daha kolay ve hızlı.

Seçkin dual elektro-ısıtıcının tek bir aplikatörde birleşmesi , MABEL6 tedavilerinin sağlıklı dokulara zarar vermeden dermisin derinine ve derialtı tabakalara kadar RF enerjisinin nüfuzunu sağlar. Yağ hücreleri ve bu hücreleri çevreleyen kollajen liflerini en yüksek direnç ile ısıtır. Fibroblast aktivitesinin artması, kollajen kontraksiyonu ve yeni kollajen ve diğer dermal matriks proteinlerinin yeniden şekillenmesi ile rejenerasyon oluşur.

Cildin elastik lifleri kollajen ve elastin, fibroblast adı verilen cilt hücreleri tarafından üretilir. Bunlar kasıldığı için kollajen lifleri ciltte anında bir sıkılaşma oluşturacak şekilde yakınlaşır (anında sonuç). Tam bir tedavi döneminin sonunda kollajen şekillenmesi ve rejenerasyonu oluşur (uzun süreli sonuç).

Kollajeni rejenere ettiği, cildi sıkılaştırıp, tonusunu artırdığı, sarkık ciltlerde düzelme sağladığı bütün cilt tipleri için klinik olarak kanıtlanmıştır. MABEL6 tedavileri yüz, boyun ve kol derinizi hassas ve etkili bir şekilde sıkılaştırır.

Bu gelişmiş MABEL6 RF teknolojisi, hedeflenen hücrelere gerekli ısıyı verip cildin soğutulma ihtiyacını ortadan kaldırır. Böylece ilk uygulamadan itibaren görsel sonuçları olan daha güvenli bir tedaviyle sonuçlanan hatta daha hızlı bir netice sağlar.

MABEL6 Yüz Konturu ve Cilt Sıkılaştırma Tedavileri Nasıl İşler?

Cildimiz zamanla yaşlanır ve sürekli dış etkenlere maruz kalır. Bundan dolayı bağ dokuda kırılmalar oluşarak, kırışıklık ve diğer yaşlanma belirtileri ortaya çıkar.

MABEL6 RF enerjisi, kollajen liflerinin biriktiği Ekstra Selüler Matriks ve cilt dokularını ısıtmak üzere cilt tabakalarına nüfuz eder. Lokal ısınma kollajen liflerinin anında kasılmasını sağlar ve aynı zamanda Fibroblast metabolizmasını artırarak yeni Kollajen ve Elastin liflerinin üretimini hızlandırır.

Kollajen liflerinin kasılması ve kollajen ve Elastin depolarının rejenerasyonu cilt katmanlarını sıkılaştırarak daha pürüzsüz,daha sağlıklı ve daha genç bir cilt görünümü sağlar.


Vücut Şekillendirme & Selülit Azaltma

Selülit deri altına depolanan yağın değişerek, derideki çukur ya da dalgalar olarak görünmesidir. Bayanların birçoğunu etkiler. Aslında araştırmalar göstermiştir ki 18 yaşın üstündeki bayanların %80 ‘inde az ya da çok seviyede selülit vardır. Evet, zayıf bayanlarda bile!

Portakal kabuğuna benzetilen çukur ya da dalgalı cilt genel olarak kalça,baldır ve karında bulunur. Bu özel bölgelerdeki yağ dokularının odaklanarak ısıtılması , ısıtılan dokulardan salınan sıvılaşmış yağın atılmasını artırır.

Özellikle MABEL6 RF Teknolojisi ile güçlenen DAEYANG, sorunun köküne inerek selüliti etkili bir şekilde tedavi etmektedir. MABEL6’nın eşsiz konfigürasyonu cilt altındaki yağ hücrelerini, etrafında bulanan diğer dokulara zarar vermeden ısıtarak, metabolizmayı ve sıvı yağın salgılanmasını artırır. Aynı zamanda, mono-polar RF ve bi-polar RF’ın çift etkisini tek bir aplikatörde birleştirerek. derin ve yüzeysel yağ tabakalarını eşzamanlı olarak ısıtır.

MABEL6 RF Teknolojisi bütün cilt tiplerini hassas ve etkili bir şekilde tedavi eder. Ayrıca, eski RF Teknolojisinde olmayan bir şekilde bu patently MABEL6 Teknolojisi ne cilt ne de aplikatör için bir soğutucuya ihtiyaç duyar. Tedavinin etkililiğini artırır ve daha az seansta sonuçlara ulaşılır.


MABEL6 Vücut Şekillendirme & Selülit Azaltma Tedavisi Nasıl Çalışır?

Selülit durumu –Çok sayıda genişlemiş yağ hücresinin Hipodermiste birikmesidir. Biriken yağ deriyi baskılayarak portakal kabuğu görünümünü oluşturur.

MABEL6 RF Teknolojisi , derin ve yüzeysel yağ tabakalarında eşzamanlı olarak sıcaklığı artırır. Böylece metabolizma ve yağ hücrelerinden sıvı yağın salınması artırılır

Tedaviden ve sıvı yağın salınmasından sonra yağ hücreleri küçülür, cildin görünümü orjinal haline yaklaşır, selülit görünümü azalır veya kaybolur.


Sık Sorulan Sorular

Diyet ve egzersiz gibi sağlıklı çözümler varken, lokal şişmanlık ve selülit ile uğraşmaktan hepimiz yorulduk? Daha genç görünmenizi sağlayacak, ağrısız, iğnesiz, ameliyatsız,ve hatta zaman kaybı olmayan bir tedavi mi arıyorsunuz? Nihayet, yaşlanma ile savaşacak, kollajeni yenileyecek, sıkılaştıracak, tonlama yapacak ve cildin yapısını düzeltecek, hem de ilk tedavilerden itibaren görsel sonuçlara ulaşacak ameliyatsız bir seçeneğiniz var artık. Bütün sorularınızın cevabı ve çözümü burada... yüz ve/veya vücutla ilgili çareler. Bütün bu sorunların yanıtını bulmak için okuyun.

 

 • Neden MABEL6 benim için doğru bir tedavi?
  MABEL6 tedavileri sarkık cilt, yüz arındırma,yüz ve boyun conturu,kırışıklık ve ince çizgileri açma, lokal şişmanlık, hamilelik veya liposuction sonunda gevşek veya sarkık cildi sıkılaştırma, ve selülit sorunlarına kesin çözümler üretir.
  Bütün bu sorunlar ,çeşitli nedenlere bağlı olarak ciltte veya cilt altında oluşan değişikliklerdir. MABEL6 tedavileri , herhangi bir ışık enerjisinden faydalanmadan yağ dokularını ve kollajeni seçici olarak ısıttığı için , bu tedavi her yaş ve her cilt tipindeki kadın için uygundur.
 • Kaç tedaviye ihtiyacım var?
  Tipik bir tedavi paketi 6-8 seans sürer. Her seans 15-30 dakika arasındadır (tedavi edilen bölgeye bağlı olarak ). Daha güçlü ve uzun süreli sonuç elde etmek isteyen müşteriler için opsiyonel kontrol bakımları mevcuttur.
 • Acıtır mı?
  MABEL6 , enerjiyi doğru yere gönderip, daha az güç sarfettiği için tedavi hemen hemen ağrısızdır. Tedavi esnasında , hafif,tatlı bir ısı hissi duyulabilir. Tedaviden hemen sonra, deride hafif bir kızarıklık ve sıcaklık görülebilir veya hissedilebilr. Her iki durum da tedavi için gereklidir ve tedaviyi takiben bir –iki saat içinde yok olacaktır.
 • Sonuçlara ne zaman ulaşabilirim?
  Hemen hemen hastaların tamamında ilk tedavi seansında hemen sonuç alınabilir. Ayrıca, komple bir bakım programı sonrasında istenilen sonuçlara ulaşılır; kırışıklık ve ince hatlarda kayda değer azalma, yüz ve boyun konturu ve liftingi, kol,baldır,basen ve kalça üzerinde daha iyi görünüm ve lifting etkisi sağlar.
 • Tedavi günlük yaşantımı etkiler mi?
  MABEL6 tedavileri çok hassas olur ,seansınız tamamlandıktan hemen sonra işinize veya günlük rutin yaşantınıza dönebilirsiniz. Bu, zaman kaybettirmeyen yürüyerek gidip gelebileceğiniz basit bir süreçtir.
 • Tedaviden sonra ne hissederim?
  Tedavi sonrasında cilt üzerinde bir gerginlik hissedilir. Tedaviden sonra birkaç saat boyunca içten gelen bir ısınma hissi duymanız çok normaldir. Bazı durumlarda hafif bir kızarıklık görülebilir.

 

Genital Estetik
Selulit Tedavisi
Kök Hücre Tedavileri

Takip Edin

İLETİŞİM

Adres: Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad.

Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1

Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

Tel: (0212) 291 04 44 -  (0533) 714 88 18

Mail:info@genkord.com

 

 


search