Turkey usa Netherlands Azerbaijan Russia United Arab Emirates
Estetik CerrahiEstetik Cerrahi RandevuWHATSAPP ile Hemen İletişim
 Meme İmplant Tipleri
Son 30 yıldır Mentor tüm dünyada en yüksek kalitede meme implantı üreticileri arasında lider olarak tanınmaktadır. Zengin geçmişimiz endüstrideki ilkler yenilikçi ürün tasarımları ve çığır açan araştırmalarla doludur. Diğer üreticiler gelip geçerken Mentor sürekli olarak katı kalite ve test standartlarını karşılayan veya aşan teknolojik olarak en geniş meme büyütme ürünlerini üretmiştir.İki temel meme implantı tipi vardır:

·         İçi jel dolu meme implantları

·         İçi salim dolu meme implantları

İçi Jel Dolu Meme İmplantları

Mentor'un tüm implantlarında yapışkan emniyetli ve estetik olarak hoş görünen jeller kullanılmaktadır. Üç yapışkanlık derecesinde olgu malzemesi sunmaktayız.

·         Yapışkan I, en yumuşak hissedilen jel.

·         Yapışkan II, biraz daha sıkı

·         Yapışkan III, Mentor'un en sıkı jeli

Contour profile jel, doğal şeklini koruması için en yapışkan jel ile doldurulmuştur.

İçi Salin Dolu Meme İmplantları

İçi salin dolu meme implantları , ameliyat sırasında insan vücudunun çoğunu oluşturan sıvıya benzer olan bir tuzlu su çözeltisi ile doldurulur. Birçok kadın için implant seçimi ile ilgili en zor kısım hangi boyutta bir meme istediklerine karar vermektir. Mentorun yuvarlak ve Kontur Profili Spektrum implantları çıkarılabilir bir dolum tüpü olan, tek, içi salim dolu meme implantlarıdır. Doktorunuz prosedürden altı ay sonrasına kadar bu dolum tüpü vasıtasıyla salin ekleyerek veya çıkararak implantlarınızın boyutunu ayarlayabilirsiniz.

İmplant Şekilleri

Elde etmeyi beklediğiniz meme şekline bağlı olarak doktorunuz ve siz yuvarlak ya da kontürlü bir implant seçebilirsiniz. Kontürlü implantların damlaya benzer bir şekli vardır ve hastalara daha doğal görünümlü memeler sağlayabilir. Mentor meme implantlarının değişik çıkıntı dereceleri vardır. Orta. Orta plus ve yüksek. Yüksek profilli implantlar daha büyük çıkıntı isteyen ve göğüs duvarı dar olan kadınlar için mükemmel bir seçimdir.

İmplant Yüzeyi

Meme implantlarının yüzeyleri düz ya da pürtüklü olabilir. Düz yüzeyli implantların biraz daha yumuşak bir kabuğu vardır ve deriden hissedilme olasılıkları daha azdır. Mentor un pürtüklü yüzey implantları Siltex olarak adlandırılır.

Herkese Uygun Seçenekler

Burada Mentor'un tüm meme implantı ürünlerinin fotoğraflarını ve adlarını görebilirsiniz. Doktorunuz farklı özelliklerini ve faydalarını açıklayabilir ve sizin için hangi tip implantın doğru seçim olduğunu sizinle tartışabilir.

İyileşmeniz

Her kadının iyileşme süreci farklıdır. Genelde, meme implantı ameliyatlarından sonraki birkaç gün muhtemelen ağrınız olacaktır. Prosedürden sonraki ilk 24 ila 72 m saat kendinizi en rahatsız hissedeceğiniz dönem olacaktır. Memeleriniz şişmiş ve çok hassas olacaktır. Her kadının iyileşmesi farklı olsa da yaklaşık 1 hafta sonra hafif aktiviteleri yapabilir duruma gelirsiniz.

İyileşmenizin önemli bir bölümünde bir ameliyat sonrası sutyeni ya da özel sıkıştırıcı bir giysi giymek yer alabilir. Bunlar iyileşirken size ekstra destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Doktorunuz da iyileşme döneminizde size özel önerilerde bulunabilir. Eğer meme implant ameliyatlarınızdan sonra herhangi bir sorun çıkarsa hemen doktorunuzla temas kurun.

Mentor Ömür Boyu Değiştirme Politikası

Mentor meme büyütme implantlarını kullanma kararınız kişisel ve uzun süreli bir karardır. Meme implantlarını ömür boyu kullanamayacağınız için Mentor ömür boyu değiştirme politikasının arkasında sağlam bir şekilde durarak kararınızı desteklemektedir.
Genital Estetik
Selulit Tedavisi
Kök Hücre Tedavileri

Takip Edin

İLETİŞİM

Adres: Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad.

Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1

Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

Tel: (0212) 291 04 44 -  (0533) 714 88 18

Mail:info@genkord.com

 

 


search