Turkey usa Netherlands Azerbaijan Russia United Arab Emirates
Estetik CerrahiEstetik Cerrahi RandevuWHATSAPP ile Hemen İletişim

Merkezimizde 3.Jenerasyon BHS 302 Vakum Terapi Cihazı kullanılmaktadır.

Vakum terapi genellikle kadınların en büyük sorunu kalça, basen ve baldırlar üzerinde yoğunlaştığından Vakum Terapi uygulamalarının amacı öncelikle vücudu sıkılaştırmak, sarkık bölgeleri dirileştirmek, metabolizmayı hızlandırmak lokal olarak yağların biriktiği bölgeleri toparlamak, cildin dokusunu iyileştirmek ve uygulanan basınçla vücudun biçimlendirilmesine katkıda bulunmaktır.

Popo düşüklüğü, basen çıkıntısı, bel kalınlığı, bacak içi gevşeklikleri ve karında sarkmalar için önerilen bu programlar haftada iki veya üç kez, kişinin ihtiyacına göre 10-15 seans uygulanabilir.


Vakum Terapi ile Selülit Tedavisi

Kadınlarda hormonların kontrolünde olan selülit genetik farklılıklardan ötürü çeşitli derecelerde ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle kilo probleminden bağımsız olarak kişiden kişiye farklılık gösterir. Zayıf kimselerde görülmemesi yada kilolu kişilerde çok görülmesi kural değildir.

Cilt altında düzensiz yerleşmiş yağ dokularını Vakum terapi aleti ile vakumlayarak mobilize etmek ve silindir başlığı sayesinde dolaşımı düzenleyerek (lenf direnaj) atılımını kolaylaştırmak mümkündür. Bu teknikle yağ alınmaz ancak yapışan dokunun neden olduğu dalgalı görüntü azalır.

Günlük egzersizlerimizle kaslar çalıştırılarak çevrelerindeki yağ dokusu enerji olarak kullanılır ve vücuttan atılır, oysa selülitli doku egzersizle kolaylıkla kaybolmaz. Bunun için en ideal çözüm masaj ve vakum etkisi bir arada olan vakum terapi aletidir.


Vakum Terapinin Kullanım Amaçları

  • Estetik amaçlı
  • Kontürleri düzgünleştirmek (selüliti olan zayıf kadınlar), gevşeyen ciltleri toparlamak ve plastik cerrahi sonrası (liposuction)lenf direnajını arttırmak için, ödem çözülmesini kolaylaştırmak, lokalize yağ birikiminde incelme sağlamak için
  • Vücut kontürlerinin yeniden kazandırılması, gevşek cildin gerilmesi, cilt bozukluklarının düzeltilmesinde kullanılan farklı program ve başlıklarla etkili çözümler sunacaktır.

Seanslar 35-50 Dakika arası olup, Tavsiye edilen seans sayısı 15-20'dir.

 

Genital Estetik
Selulit Tedavisi
Kök Hücre Tedavileri

Takip Edin

İLETİŞİM

Adres: Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad.

Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1

Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

Tel: (0212) 291 04 44 -  (0533) 714 88 18

Mail:info@genkord.com

 

 


search