Turkey usa Netherlands Azerbaijan Russia United Arab Emirates
Estetik CerrahiEstetik Cerrahi RandevuWHATSAPP ile Hemen İletişim

Göz Çevresi İnce Cilt Kırışıklıklarını ve Kaz Ayağı Çizgilerinin Giderilmesi

Teosyal First Lines; Göz çevresi ince cilt kırışıklıklarını ve kaz ayağı çizgilerini doldurmak için kullanılır.

Teosyal Touch-up; Yanak - burun veya iki kaş arasındaki orta dereceli kırışıklıklarda kullanılır. Orta dermis tabakasına uygulanır.

Teosyal 30G Global Action; Alın, yanak - burun veya iki kaş arasındaki orta dereceli kırışıklıklarda kullanılır. Orta dermis tabakasına uygulanır.

Teosyal 27G Deep Lines; Yanak - burun arasındaki ve dudak kenarlarından aşağı doğru olan derin kırışıklıkları doldurmak için kullanılır. Orta dermis tabakasına uygulanır.

Teosyal Kiss; Dudak kalınlaştırma amacıyla kullanılır.

Teosyal Ultra Deep; Derin kırışıklıkları olan kalın ciltli kişilerde elmacık kemikleri üzerinde dolgunluk sağlamak veya çene konturünü belirginleştirme gibi doldurulması zor çökük alanları doldurmak için kullanılır. Derin dermise uygulanır.

Teosyal hayvansal kaynaklı olmayıp hyaluronik asit içeren ve kalıcı olmayan dolgu maddesidir.


Dudak Kenarı Kırışıklıkları, Dudaklara Hacim Kazandırma

Surgiderm 18; Alın, kaz ayağı ve kaş çatma çizgilerinde ince kırışıklıkların giderilmesinde kullanılır. 6 ay süre ile etkilidir. Botulinum toksin uygulamaları ile birlikte kullanılabilecek ideal bir hyluronik asit preparatıdır. Sadece cildin en yüzeyel katmanı olan yüzeyel dermise enjekte edilir.

Surgiderm 30; Yanak ve dudakta hacim sağlamak amacıyla, yanak kırışıklıklarında, nasolabial olukta, dudak kenarı kırışıklıkları ve dudak konturünün belirginleştirilmesi amacıyla daha derin kırışıklıklarda kullanılır. 9 ay süre ile etkilidir. Derin dermise uygulanır.

Surgiderm 24 XP; Alın ve kaş çatma çizgilerinde, nasolabial olukta, dudak kenarı kırışıklıkları, dudak ve dudak konturünün belirginleştirilmesi amacıyla derin kırışıklıklarda kullanılır. 9 ay süre ile etkilidir. Derin dermise uygulanır.

Surgiderm 30 XP; Nasolabial olukta, yanaklarda hacim sağlama, dudak kalınlaştırma ve dudak konturünün belirginleştirilmesi amacıyla derin kırışıklıklarda kullanılır. 12 ay süre ile etkilidir. Cilde 2 - 3 katman halinde çok seviyeli uygulanabilir.

Surgilips; Dudak kenarı kırışıklıkları, dudaklara hacim kazandırma ve dudak konturünün belirginleştirilmesi amacıyla kullanılır. 9 - 12 ay süre ile etkilidir. Metabolizması hızlı olan kişilerde daha çabuk yıkıma uğrayabilir.

Surgilift plus; özellikle yüz, boyun, dekolte bölgesi ve ellerin sırt kısmına uygulamak için üretilmiştir.

Dolgu & Botoks

 

 

 

Genital Estetik
Selulit Tedavisi
Kök Hücre Tedavileri

Takip Edin

İLETİŞİM

Adres: Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad.

Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1

Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

Tel: (0212) 291 04 44 -  (0533) 714 88 18

Mail:info@genkord.com

 

 


search