Turkey usa Netherlands Azerbaijan Russia United Arab Emirates
Estetik CerrahiEstetik Cerrahi RandevuWHATSAPP ile Hemen İletişim

Screen Shot 2016 07 26 at 16.56.23

Dudak kaldırma – Liplift tekniği dudaktaki parlak kırmızı sınırın görünürlük ve dolgunluğunu artırmak amacıyla yapılan yeniden şekillendirilme işlemdir.

Estetik olarak yüz üzerinde daha dolgun ve kırmızı görünen ve ruj ihtiyacını azaltan bu teknikle uzayan dudakları kısaltmak ve dolgun ve parlak bir dudak elde etmek mümkündür.

Günümüzde dudak kaldırma olarak birçok teknik denenmekte ve kullanılmakta olsa da en etkili yöntem hastayı uyutmadan yapılabilen ufak bir cerrahi işlem olan Liplift tekniği en etkili yöntemdir. Dudak büyütme etkisi olmasa da dudak kırmızı hattının görünürlüğünün artması dudakta büyüme ve dolgunlaşma etkisi yaratmaktadır.

Cerrahi İşlemler

Dolaylı Dudak Kaldırma: İple uygulanan kaldırma tekniği olup etkisi en fazla 1-3 hafta sürer ve kullanılan iplere karşı alerji riski yüksektir.

Doğrudan Dudak Kaldırma

Subnasal Bullhorn Liplift: burun tabanından lokal anestezi ile dudakta kaldırmak istenilen miktar kadar cildin çıkarılarak dudağın kaldırılması işlemidir. Tarafımızdan merkezimizde etkili olarak kullanılmakta olan bu teknikte burun tabanında en az izle veya izsiz olarak tedavi başarılmakta olup; erken dönemde görülen izler fondöten ile başarıyla gizlenerek bu sorunlu dönem atlatılabilmektedir. 

Liplift tekniğimiz sayesinde kadınlarda çok sık görülmekte olan uzun dudak, yetersiz kırmızı hattın olması, gülümsemede üst dişlerin görünmemesi durumlarını çözmekte tek etkili yöntem Liplift yöntemidir.

V-Y dudak büyütme: Dudakta kırmızı hat üzerinden cildin kesilerek kırmızı hattın yukarı taşınması yöntemi olup daha çok dudak üzerinden yoğun kırışıklık olan yaşlı hastalarda tercih edilmektedir.


Genital Estetik
Selulit Tedavisi
Kök Hücre Tedavileri

Takip Edin

İLETİŞİM

Adres: Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad.

Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1

Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

Tel: (0212) 291 04 44 -  (0533) 714 88 18

Mail:info@genkord.com

 

 


search