Turkey usa Netherlands Azerbaijan Russia United Arab Emirates
Estetik CerrahiEstetik Cerrahi RandevuWHATSAPP ile Hemen İletişim
Epitez

Kulak, burun ve göz epitezleri incelendiğinde 3 boyutlu bilgisayar teknolojisinin farkı hemen anlaşılmaktadır. Hastanın ihtiyacı olan kulak epitezi, sağlam olan diğer kulağının aynası olarak bu teknoloji sayesinde üretilmekte, böylece hastanın doğal kulağından epitez kullağın hiç farkı olmamaktadır.

Aynı şekilde burun ve göz epitezleride tamamen 3 boyutlu sistemlerle endüstriyel tasarımcı yardımı ile hazırlandığından hastaya birebir uyum sağlamakta ve çok daha doğal görünmektedir. Epitez üretiminde devrim yaratan bu teknoloji sayesinde bu alanda hastalarımızın maksimum memnuniyeti sağlanmıştır.

Epitezin uygulama öncesi tasarım ve yapım çalışmaları, bu bilgisayar teknolojileri sayesinde çok daha başarılı ve kısa sürede geçmekte, böylece uygulama sonrası hastalardaki uyum süreci hızlanmaktadır.

Bize hastanızın önden ve heriki yandan çekilmiş fotoğraflarıyla birlikte tek plan (Axial, coronial yada sagital) 0.5 mm aralıklı BT(Computerize Tomograpy) görüntülerini CD olarak yada bize web sitemiz üzerinden (FTP Serverımıza) göndermeniz yeterli olacaktır.

İsteğinize göre hastanızın epitez modeli yada yapılmış olarak tamamı tarafınıza gönderilecektir.

 

Genital Estetik
Selulit Tedavisi
Kök Hücre Tedavileri

Takip Edin

İLETİŞİM

Adres: Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad.

Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1

Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

Tel: (0212) 291 04 44 -  (0533) 714 88 18

Mail:info@genkord.com

 

 


search