Turkey usa Netherlands Azerbaijan Russia United Arab Emirates
Estetik CerrahiEstetik Cerrahi RandevuWHATSAPP ile Hemen İletişim

Şehir hayatı, çevresel faktörler, güneş, sigara alışkanlığı yada yılların yarattığı yıpranma en çok yüzünüzde kendini gösterir. Cildinizdeki yıpranmış görünüm, gittikçe artan kırışıklıklar, kalıcı derin çizgiler ve özellikle cildinizin gevşemesine bağlı sarkmalar, sizi çoğu zaman olduğunuzdan daha yaşlı, yıpranmış, sağlıksız ve mutsuz gösterebilir.

Bu doğal gidişi yavaşlatmak yada daha iyisi yarattığı tahribatı geri çevirmek artık hiç zor değil. Medikal kozmetik ve lazer teknolojilerindeki hızlı gelişim ve bilgi birikimi ile artık, isteklerinizi ameliyatsız yöntemlerle karşılayabilmekteyiz.

Cildimiz, vücudumuzun en büyük ve aynı zamanda en karmaşık organlarından biridir. Dolayısıyla, cildimizde oluşan bir olumsuz dururm, özelliklede yıllar içinde yavaş yavaş meydana gelen yıpranma ve yaşlılık belirtilerinin tedavisi oldukça kapsamlı, gelişmiş teknolojiyi kullanan, bilgi ve tecrübe birikimine dayanan yaklaşımları gerektirmektedir.

Cildimizin başlıca 3 katmandan oluştuğunu kabul edebiliriz. Bu katmanların her birinin kendine has yapısı ve görevleri vardır. Zaman içinde her katmanda farklı değişimler ve problemler meydan gelir. Sonuçta bu değişim ve problemlerin bir araya gelmesi ile yıpranmış, sağlıksız ve kırışık bir cilt ortaya çıkar.

Bu nedenle, yüz gençleştirme (rejuvenation) tedavilerinde, her cilt katmanının ayrı ayrı tedavisine yönelik uygulamalar yapmak gerekir.

 

Genital Estetik
Selulit Tedavisi
Kök Hücre Tedavileri

Takip Edin

İLETİŞİM

Adres: Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad.

Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1

Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

Tel: (0212) 291 04 44 -  (0533) 714 88 18

Mail:info@genkord.com

 

 


search